O projekte

RIVIERA PARK – ATTRACTIVE APARTMENTS
 

Pokojné bývanie, vysnívaný rodinný dom a príroda na dosah ruky? Toto všetko sa môže stať Vašou realitou!

Lokalita Hamuliakovo – to je dych berúce spojenie moderných a kvalitných rodinných domov, priestranného interiéru a exteriéru a jedinečnej prírody, ktorej sa môžete priamo dotýkať. Lepšie miesto na pokojný rodinný život plný radosti a zážitkov by ste hľadali iba márne. Hamuliakovo Vám však túto možnosť ponúka.

Nové rodinné domy v lokalite Hamuliakovo sú navrhnuté a postavené za použitia najmodernejších technológií s myšlienkou na bezstarostný a komfortný rodinný život. Priestranné a inteligentne navrhnuté izby, nenásilné prechody, množstvo úložného priestoru – to všetko sú faktory, ktoré bohato oceníte každý jeden deň. Pretože my sme na Vašu rodinu mysleli už dopredu.

A práve rodina a noví majitelia sú to, čo týmto novučičkým domom chýba. Okolie priam túži po nekončiacich detských hrách a čaká len na to, aby ho Vaše ratolesti preskúmali. Rodinné grilovačky či oslavy s priateľmi neboli nikdy tak blízko a také jednoduché, ako teraz. A pokojné rána či západy slnka Vás uistia v tom, že je lokalita Hamuliakovo tým najlepším možným riešením pre Vás a celú Vašu rodinu.

Pokiaľ práve premýšľate nad zmenou bydliska, kúpou vlastného rodinného domu či nad bývaním vo Vašom vysnívanom paláci, lokalita Hamuliakovo je pre Vás ako stvorená. Teší sa svojej vlastnej infraštruktúre, blízkosti hlavného mesta či Viedne a príjemnej, teplej polohe. Tak neváhajte a zarezervujte si svoj rodinný dom, po ktorom so svojou rodinkou tak túžite. Teraz je ten správny čas!

 

Kompletný bezplatný finančný servis zabezpečuje


 

 

Na stiahnutie

Kontakt

Riviera Park
riviera houses
Lokalita: Hamuliakovo
Email: info@westbauplus.sk
Tel.č.:
Mobil: +421 905 628 056
West Bau Plus s.r.o.
investment corporation